به وب سایت سالن زیبایی بارانا خوش آمدید

استرس ناشی از عقب افتادن یا فراموش کردن برخی از کارهای قبل و هنگام عروسی امری طبیعی برای زوجین است. این روز شیرین همیشه یک خاطره ماندگار در ذهن آن‌ها باقی می‌ماند؛ بدین‌ترتیب یک برنامه ریزی کامل و جامع می‌تواند، روز عروسی را به یک خاطره شیرین و دوست‌داشتنی بدون استرس برای عروس و داماد و حتی همه مهمان‌ها تبدیل کند. تهیه چک لیست کارهای روز عروسی و ماقبل، باعث می‌شود که مراسم را با برنامه‌ریزی منظم و بدون استرس سپری کنید. در ادامه صفر تا صد اقدامات قبل و هنگام عروسی را برای شما تهیه می‌کنیم تا با تهیه آن بتوانید از روز و شب عروسی بدون نگرانی و استرس، لذت ببرید. 

خرید‌های عروسی را به اتمام برسانید

خریدهای عروسی طی سه ماه الی یک روز مانده به عروسی را باید انجام دهید. این خریدهای مربوط به جشن عروسی شامل جهیزیه و وسایل‌های شب عروسی می‌شود. اما باید به خاطر داشته باشید که حتی اگر خرید‌های خانه کامل نشده است؛ اولویت با خرید و انجام اقدامات روز عروسی است. 

این اقدامات مهم قبل عروسی شامل خرید حلقه، لباس عروس و داماد، کیک و شیرینی، ست کردن وقت آرایشگاه مانند انجام انواع پدیکور، سفارش دسته گل و ماشین عروس است. 

لباس عروس را قبل از عروسی پرو کنید.

حتما چند روز و حتی روز عروسی، لباس عروس را پرو کرده و با دقت بررسی کنید تا لباستان تنگ یا گشاد و حتی شکاف و پارگی نداشته باشد. در این صورت وقت لازم برای ترمیم آن وجود خواهد داشت و دچار استرس ناشی از شکل و دوخت لباس عروس نخواهید داشت.

پرو لباس؛ اقدام مهم قبل از عروسی

کارهای زیبایی برای عروسی را لحظات آخر انجام ندهید! 

اگر قصد انجام کارهای زیبایی از‌جمله بوتاکس، تزریق ژل لب و آرایش دائمی مانند تاتو لب و ابرو را برای مراسم عروسی خود دارید، لازم است حداقل 6 تا 8 هفته قبل از مراسم عروسی آن را انجام دهید؛ تا دچار عوارضی همچون تورم و کبودی نشوید. 

برای اجتناب از این موارد و نداشتن هر‌گونه نقص صورت در روز عروسی، فاصله بین انجام عمل‌های زیبایی و عروسی را حفظ کنید. 

انتخاب و مراجعه به‌موقع به آرایشگاه عروس و داماد 

انتخاب آرایشگاه عروس و مراجعه به‌موقع آرایشگاه یکی از مهم‌ترین کارهای صبح عروسی است. عروس و داماد باید در بهترین روز زندگی خود بدرخشند؛ بنابراین باید یک سالن زیبایی معتبر و منحصر‌به‌فرد برای میکاپ، شینیون، خدمات ناخن، کاشت و ترمیم مژه اسپایکی و کلاسیک یا هر نوع کاشت، انتخاب کنند. 

برای انتخاب آرایشگاه با تازه عروس‌هایی که می‌شناسید، مشورت کنید. همچنین بهتر است از چندین ماه قبل عروسی در مورد آرایشگاه‌های سطح شهر تحقیق کنید و برای بازدید عروس‌ها به سالن‌ها مراجعه نمایید.

رفتن به‌موقع عروس به آرایشگاه در روز عروسی 

هماهنگ کردن عکاس و فیلم‌بردار و رفتن به آتلیه 

روز عروسی یکی از بهترین روزهای زندگی شما خواهد بود و در این روز لحظات خوش و به‌یاد‌ماندنی را تجربه خواهید کرد. برای ثبت این لحظات باید عکاس و فیلم‌بردار ماهری داشته باشید تا عکس و فیلم‌های زیبایی از شما ثبت کند. 

شما می‌توانید کارهای جالب در تالار عروسی مانند رقص با ساقدوش و رقص تانگو انجام دهید. همچنین قبل از رسیدن به سالن نیز لازم است به آتلیه هماهنگ شده رفته و با همسر خود عکس و فیلم‌های فرمالیته بگیرید. حتما ناخن‌هایتان را با طراحی مدل کاور ناخن طبیعی مطابق با رنگ لباس انجام دهید تا در فیلم و عکس‌های عروسی، چشم‌گیر‌تر از لباس‌هایتان نباشد. 

انتخاب آهنگ و گروه موسیقی در شب عروسی 

انتخاب آهنگ و گروه موسیقی به سلیقه شما بستگی دارد. ممکن به آهنگ‌های خود و یک دی جی بسنده کنید، اما شاید دوست داشته باشید برای جشن عروسی گروه ارکستر دعوت کنید و مراسم‌تان را پر‌شور و شکوه‌مند‌تر منید. 

برخی از گروه‌های موسیقی نیز همه نیاز‌های شما را برای عروسی رفع می‌کنند و آهنگهای باب میل شما را تنظیم و پخش می‌کنند. 

انتخاب آهنگ و دی‌جی برای شب عروسی

انجام سرگرمی‌های عروس و داماد در شب عروسی

از سرگرمی‌های عروس و داماد و کارهای جالب در تالار عروسی می‌توان به آتش‌بازی، ساخت کلیپ آشنایی تا عروسی، رقص گروهی و رقص دونفره اشاره کرد. 

برای انجام رقص دونفره بهتر است از دو ماه قبل از تاریخ عروسی، شروع به تمرین و در‌صورت نیاز به کلاس رقص بروید. برخی از تالارهای عروسی آپشن آتش بازی را دارند که می‌توانید با آن‌ها هماهنگ شوید. 

انجام کارهای جالب در تالار عروسی

چک لیست نکات مهم کارهای عروسی؛ حتما به این نکات توجه داشته باشید! 

عروس و داماد در روز عروسی باید اقداماتی را انجام دهند که جزو اقدامات مهم عروسی محسوب می‌شوند؛ این کارها عبارت‌اند از: 

  • دوش آب گرم استرس را از شما دور خواهد کرد. 

  • قبل از آماده شدن همه وسایل مورد‌نیاز خود را حاضر کنید و با خود به آرایشگاه ببرید. 

  • لازم نیست شما کارهای ماشین را انجام دهید؛ یک نفر را مسئول بنزین، کارواش و تزیین کردن ماشین با گل قرار دهید. 

  • بهتر است سریعا میوه و شیرینی‌ها را به تالار تحویل دهید. 

  • به‌موقع به آرایشگاه مراجعه کنید تا کیفیت آرایش‌تان بهتر شود. 

  •  خوش اخلاق و خوش رو باشید تا هنگام دیدار با داماد و حضور عکاس، بهترین عکس‌ها از شما ثبت شود. 

برای کاهش استرس کارهایی مانند کاشت مژه و خدمات ناخن را می‌توانید از دو سه روز قبل از عروسی انجام دهید. البته سعی کنید برای انجام این اقدامات زیبایی به سالن بارانا مراجعه کنید که کیفیت کارشان از لحاظ ماندگاری لمینت ناخن و مژه، منحصر‌به‌فرد است. 

با تهیه چک لیست کارهای روز عروسی، بدون استرس و نگرانی شب عروسی‌تان را سپری کنید

تهیه یک چک لیست کامل برای کارهای قبل و شب عروسی و حتی کارهای جالب در تالار عروسی باعث می‌شود، همه چیز به همان شکل دلخواه شما پیش برود. 

شما با تهیه چک لیست عروسی مانند تنظیم وقت برای رفتن به آرایشگاه، تحویل کیک، مراجعه به‌موقع به آتلیه، انتخاب آهنگ و انجام سرگرمی‌ها، بهترین شب زندگی‌تان را بدون نگرانی پشت سر گذاشته و خاطرهه‌ای شیرین با شریک زندگی‌تان بسازید. چنانچه سوالی در مورد مقدمات عروسی، برنامه‌ریزی و انتخاب آرایشگاه مراسم عروسی دارید، می‌توانید در قسمت نظرات کاربران، از ما بپرسید. 

 


اشتراک گذاری

فرم ثبت نوبت

با پر کردن اطلاعات زیر و انتخاب نوع خدمت درخواستی، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

تلاش میکنیم که زمان انتخابی شما حتما رعایت شود، اما ممکن است زمان پیشنهادی شما با زمان ارائه شده در آرایشگاه کمی تفاوت داشته باشد.

نام خود را وارد کنید.
شعبه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
شماره موبایل خود را وارد کنید.
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.
روز مورد نظر خود را انتخاب کنید.
ساعت پیشنهادی خود را انتخاب کنید.