به وب سایت سالن زیبایی بارانا خوش آمدید

در سالن زیبایی بارانا، لمینت ناخن با استفاده از ژل لمینت ناخن باکیفیت انجام می‌شود تا ظاهری بی‌نظیر و ماندگار برای ناخن‌هایتان ایجاد شود. چه ناخن‌های شما کوتاه باشد و چه بلند یا به دنبال تقویت ناخن‌های طبیعی خود هستید، لمینت ناخن ما راه‌حلی ایده‌آل برای شماست. با استفاده از مواد لمینت ناخن درجه یک، تیم ماهر ما فرایند کاشت لمینت ناخن را به‌گونه‌ای انجام می‌دهد که هم زیبایی و هم سلامت ناخن‌های شما را تضمین کند. ما در بارانا به شفافیت قیمت اهمیت می‌دهیم و هزینه لمینت ناخن را با‌توجه‌به نیازهای شما و با ارائه بهترین ارزش ممکن تعیین می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت، با ما تماس بگیرید و تجربه‌ای متفاوت از لمینت ناخن را در بارانا تجربه کنید.

هزینه لمینت ناخن

هزینه لمینت ناخن؛ ترکیبی از ارزش و زیبایی

در سالن زیبایی بارانا، ما به ارائه خدمات لمینت ناخن با بالاترین کیفیت و با قیمت‌هایی شفاف و رقابتی متعهد هستیم. قیمت لمینت ناخن در بارانا همچون قیمت میکاپ و شینیون با‌توجه‌به تخصص و دقتی که در هر مرحله از فرایند به کار برده می‌شود و هم‌چنین براساس نوع مواد مصرفی و پیچیدگی طراحی موردنظر شما تعیین خواهد شد.

ما در بارانا، کاور ناخن طبیعی را با استفاده از مواد درجه یک و فرآیندهای حفاظتی انجام می‌دهیم تا زیبایی و سلامت ناخن‌های شما حفظ شود. هزینه لمینت ناخن در بارانا نه‌تنها منعکس‌کننده کیفیت و دوام خدمات ماست، بلکه تضمین می‌کند که شما تجربه‌ای لوکس و رضایت‌بخش دریافت خواهید کرد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره هزینه‌ها و جزئیات خدمات، تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات شماست. در جدول زیر شرح قیمت مربوط به خدمات لمینت ناخن برای هر دو شعبه یوسف آباد و ولنجک نیز آورده شده است.

توجه داشته باشید که قیمت ارائه خدمات در هر شعبه متفاوت است.

خدمات لمینت قیمت (تومان) شعبه ارائه خدمت
ترمیم لمینت 310.000 ولنجک
کاور لمینت 580.000 ولنجک
ترمیم لمینت 150.000 یوسف آباد
کاور لمینت 250.000 یوسف آباد

همانطور که عنوان شد در سالن زیبایی بارانا تلاش کرده ایم تا کاملترین سبد از خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در همین راستا تمامی خدمات طراحی ناخن در حین کاشت نیز در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. شرح قیمت انواع طراحی ناخن نیز در ادامه به تفکیک در دو شعبه یوسف آباد و ولنجک خدمت شما ارائه شده است. 

طراحی قیمت (تومان) لوکیشن
فرنچ 100.000 یوسف آباد
بیبی بومر 100.000 یوسف آباد
کروم 100.000 یوسف آباد
داستر 100.000 یوسف آباد
چشم گربه ای 80.000 یوسف آباد
آیس 80.000 یوسف آباد
دیسکو 50.000 یوسف آباد
طراحی هر انگشت 30.000 یوسف آباد

 

طراحی قیمت (تومان) لوکیشن
فرنچ 150.000 ولنجک
بیبی بومر 150.000 ولنجک
کروم 100.000 ولنجک
داستر 100.000 ولنجک
چشم گربه ای 80.000 ولنجک
آیس 80.000 ولنجک
دیسکو 50.000 ولنجک
طراحی هر انگشت 30.000 ولنجک

تنوعی از زیبایی با انواع خدمات لمینت ناخن بارانا

در بارانا، ما بر این باوریم که هر یک از خدمات زیبایی ناخن باید به اندازه زیبایی شما خاص و منحصربه‌فرد باشد. از لمینت ناخن کوتاه گرفته تا بلند، طراحی‌های سفارشی و خدمات ترمیم، ما با استفاده از مواد باکیفیت و روش‌های دقیق، تجربه‌ای بی‌نظیر و راضی‌کننده را ارائه می‌دهیم. تمرکز ما بر کیفیت و دقت، ما را به یکی از بهترین سالن‌های زیبایی برای لمینت ناخن در تهران تبدیل کرده است.

لمینت ناخن کوتاه

لمینت ناخن کوتاه در سالن بارانا همچون کاشت ناخن ژلیش با استفاده از مواد باکیفیت و تکنیک‌های پیشرفته انجام می‌شود. (ارائه دوام تا ۴ هفته) این روش، مخصوص کسانی است که به دنبال زیبایی طبیعی با حداقل نگهداری هستند.

لمینت ناخن بلند

لمینت ناخن بلند، برای افرادی که می‌خواهند ظاهری جسورانه داشته باشند، با استفاده از تکنیک‌های مدرن و مواد مرغوب برای افزایش استحکام و دوام طولانی‌مدت ناخن انجام می‌شود.

طراحی لمینت ناخن

طراحی‌های متنوع لمینت ناخن در بارانا، شامل رنگ‌های متفاوت، پترن‌ها و افکت‌های خاص است. تیم ما براساس آخرین ترندهای مد، طراحی‌هایی منحصربه‌فردی را برای هر شخص در نظر می‌گیرد. البته نوع طراحی شما به‌صورت‌کلی بر قیمت خدمات ناخن شما نیز تاثیرگذار خواهد بود؛ به‌گونه‌ای که طراحی آمبره ناخن از طرح ناخن ساده بیشتر خواهد بود.

لمینت ناخن طبیعی

لمینت ناخن طبیعی، با هدف حفظ سلامت و زیبایی ناخن‌های اصلی، با استفاده از مواد محافظتی و فرمول‌های غنی شده با ویتامین انجام می‌شود تا ناخن‌هایی قوی و زیبا ایجاد کند.

ترمیم لمینت ناخن

خدمات ترمیم لمینت ناخن در بارانا شامل بازسازی لایه‌های آسیب دیده و تقویت ناخن است. این فرآیند با هدف حفظ ظاهری طبیعی و دوام بیشتر انجام می‌شود.

ریمو لمینت ناخن

برداشتن لمینت ناخن در بارانا به شیوه‌ای ملایم و ایمن انجام می‌شود تا آسیبی به ناخن‌های طبیعی وارد نشود. فرآیند ریمو با دقت و با استفاده از مواد نرم‌کننده و محافظتی انجام می‌گیرد.

ماندگاری لمینت ناخن؛ تعهد ما به زیبایی پایدار

در بارانا، با استفاده از مواد باکیفیت و تکنیک‌های پیشرفته، ماندگاری لمینت ناخن یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های ماست. ما تضمین می‌کنیم که لمینت ناخن شما تا ۴ تا ۶ هفته دوام داشته باشد. این ماندگاری بالا نتیجه تلاش مداوم تیم حرفه‌ای بارانا برای به کارگیری آخرین روش‌های صنعت کاشت ناخن و محصولات بادوام است. تیم متخصص بارانا به خصوص به مراقبت از ناخن‌های طبیعی شما توجه بسیاری دارد. به همین دلیل، لمینت ناخن‌ها به‌گونه‌ای انجام می‌شود که هم زیبایی آن‌ها حفظ شود و هم سلامت ناخن‌های طبیعی تضمین گردد.

مزایای لمینت ناخن؛ تجربه‌ای بی‌نظیر و ماندگار

در سالن زیبایی بارانا، لمینت ناخن به معنای یک تجربه زیبایی پایدار و متفاوت است. با ارائه خدمات لمینت ناخن، ما نه‌تنها زیبایی ناخن‌های شما را افزایش می‌دهیم، بلکه به سلامت و مقاومت آن‌ها نیز اهمیت می‌دهیم. مزایای اصلی لمینت ناخن عبارت‌اند از:

 • افزایش دوام و استحکام ناخن
 • حس سبکی و طبیعی بودن ناخن‌ها
 • بالا بودن سرعت انجام کاشت لمینت ناخن
 • کمک به تقویت و ترمیم سطح ناخن
 • جلوگیری از ایجاد آسیب به سطح ناخن
 • ماندگاری بالا
 • نازک و قابل انعطاف
 • امکان استفاده از انواع لاک بر روی لمینت
 • سالم ماندن صدف ناخن

با این مزایا، سالن زیبایی بارانا تضمین می‌کند که هر تجربه لمینت ناخن نه‌تنها زیبا بلکه ماندگار و سالم باشد.  در کنار این، ما با ارائه قیمت پدیکور پا و مانیکور ناخن با ارقامی رقابتی، تجربه‌ای کامل از مراقبت از ناخن را فراهم می‌آوریم. این توجه به جزئیات و کیفیت خدمات، بارانا را به یک مرکز زیبایی مطرح و حرفه ای تبدیل کرده است.

عوارض و معایب لمینت ناخن

در بارانا، ما با شفافیت کامل در مورد هر جنبه از خدمات لمینت ناخن به مشتریان خود مشاوره می‌دهیم. هر چند لمینت ناخن مزایای بسیاری دارد، اما مهم است که مشتریان از عوارض احتمالی آن نیز آگاه باشند:

 • نازک شدن سطح ناخن
 • عفونت های قارچی
 • شکنندگی و کاهش استقامت ناخن
 • احتمال حساسیت به مواد

در بارانا، ما با استفاده از مواد باکیفیت و روش‌های ایمن، تلاش می‌کنیم تا این عوارض را به حداقل برسانیم. تیم ما همیشه آماده است تا راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را برای حفظ سلامت و زیبایی ناخن‌های شما ارائه دهد.

خدمات مرتبط

 • پدیکور ناخن در بارانا شامل اقداماتی نظیر نرم‌کننده پوست، اسکراب پا، ماساژ و لاک زدن ناخن‌های پا می‌شود. این فرآیند که حدود ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، به بهبود گردش خون و سلامت پوست و ناخن‌های پا کمک می‌کند و ظاهری زیبا و مرتب به پاهای شما می‌بخشد.

 • کاشت ناخن در بارانا با استفاده از مواد مرغوب و با ماندگاری تا ۳ تا ۴ هفته انجام می‌شود. ما با ارائه انواع کاشت از جمله اکریلیک و ژل و همچین امکان انتخاب از طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و طرح‌ها، اطمینان می‌دهیم که ناخن‌های شما طبیعی و در عین حال مستحکم باشند.

 • کاور ناخن در بارانا با استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم انجام می‌شود، که به ناخن‌ها یک سطح صاف و محکم می‌بخشد. این فرآیند که حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان می‌برد، برای ناخن‌های کوتاه و بلند قابل‌استفاده است و مقاومت آن‌ها را در برابر آسیب‌های روزمره افزایش می‌دهد.

 • مانیکور در بارانا شامل فرآیند‌هایی مانند شکل‌دهی ناخن، پوشاندن کوتیکول، اسکراب و ماساژ دست می‌شود. این خدمت، حدود ۳۰ دقیقه زمان می‌برد و به تقویت ناخن‌ها کمک می کند. با مانیکور حرفه‌ای متخصصان باران دستان شما شاداب و زیبا خواهند شد.

 • ژلیش ناخن ما با بیش از ۵۰ رنگ مختلف و ماندگاری تا ۲ هفته توسط متخصصین حرفه‌ای انجام می‌شود. این خدمات شامل آماده‌سازی ناخن و استفاده از لاک‌های ژلی با کیفیت بالاست که برای یک نتیجه درخشان و مقاوم در معرض دستگاه‌های UV حرفه‌ای خشک می‌شوند.

  مقالات کاربردی در حوضه لمینیت ناخن

  بهترین کیفیت
  قیمت مناسب
  تیم متخصص
  مجوز فنی حرفه ای
  ده سال سابقه

   سوالات متداول

   • لمینت ناخن برای کسانی که با مشکلاتی مانند شکنندگی، خشکی و ناهمواری ناخن روبرو هستند و از اثرات منفی استفاده طولانی مدت از لاک ژل یا کاشت مداوم ناخن آسیب دیده‌اند، ایده‌آل است. این روش همچنین برای افرادی که به دنبال ظاهری طبیعی و محافظت از ناخن‌های خود در برابر مواد شیمیایی هستند، مناسب است.

   • افرادی که مبتلا به قارچ ناخن هستند نباید از لمینت ناخن استفاده کنند. هم‌چنین در‌صورتی‌که شما مبتلا به عفونت یا بیماری‌های پوستی هستید نیز لمینت ناخن به‌هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود.

   • کاشت ناخن معمولاً ضخیم‌تر و بلندتر است که ممکن است برای همه مناسب نباشد، در حالی که لمینت ناخن با یک لایه نازک مواد روی ناخن با ارائه ظاهری طبیعی‌تر و با‌دوام اعمال می‌شود. برای تصمیم‌گیری میان لمینت یا کاشت ناخن، این مقاله راهنمایی‌های مفیدی ارائه می‌دهد.

   • اصلی ترین تفاوت لمینت با ژلیش ناخن در ماندگاری آن‌هاست. معمولا لمینت ناخن نسبت به ژلیش ماندگارتر است؛ هم‌چنین مقاومت بیشتری نسبت به سایر روش های کاشت ناخن دارد.

   • کاور ناخن با استفاده از مواد ژله‌ای انجام می‌شود که امکان ایجاد فرم دلخواه روی ناخن را فراهم می‌کند، در حالی که لمینت ناخن، یک روش درمانی است که بدون تغییر فرم ناخن و با استفاده از مواد پروتئینی انجام می‌گیرد.

   • بله ایرادی ندارد؛ به فرض اینکه مواد کاشتی که برای شما استفاده می‌شود از کیفیت بالایی برخوردار باشد. در غیر این صورت ابتدا باید کاشت پودری ریمو شده و سپس کاشت لمینت انجام شود. زمانی که قصد دارید روی کاشت پودر لمینت انجام دهید، باید حداقل ۷۰ تا ۸۰ درصد مواد قبلی ریمو شود.

   • بله، لمینت ناخن حتی برای مشتریانی با ناخن‌های کوتاه نیز امکان‌پذیر است، به شرطی که ناخن‌ها دارای حداقل طول ۱ تا ۲ میلی‌متر باشند و لبه‌ آزاد ناخن از گوشت انگشت جدا شده باشد. این نکته در فرآیند انجام یک لمینت بی‌نقص بسیار حائز اهمیت است.

   تیم ما

   نظرات

   فرم ثبت نوبت

   با پر کردن اطلاعات زیر و انتخاب نوع خدمت درخواستی، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

   تلاش میکنیم که زمان انتخابی شما حتما رعایت شود، اما ممکن است زمان پیشنهادی شما با زمان ارائه شده در آرایشگاه کمی تفاوت داشته باشد.

   نام خود را وارد کنید.
   شعبه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
   شماره موبایل خود را وارد کنید.
   خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.
   روز مورد نظر خود را انتخاب کنید.
   ساعت پیشنهادی خود را انتخاب کنید.