به وب سایت سالن زیبایی بارانا خوش آمدید

در آرایشگاه بارانا، ما پدیکور پا را به‌عنوان یک تجربه زیبایی و درمانی تعریف می‌کنیم. خدمات ما شامل پدیکور ترک پا، پدیکور درمانی و پدیکور ناخن است که با دقت و مهارت انجام می‌شود، هدف ما ارتقای سلامت و زیبایی پاهای شماست. پدیکور در بارانا تنها به مراقبت از ناخن‌ها ختم نمی‌شود، بلکه شامل کل پا از کف تا نوک انگشتان خواهد شد. ما برای مشتریانی که به دنبال مراقبت‌های ویژه هستند، خدمات پدیکور ناخن و پدیکور کف پا را با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و محصولات باکیفیت انجام می‌دهیم. همچنین، در بارانا، پدیکور برای آقایان نیز با همان سطح کیفیت و دقت انجام می‌شود. هم‌چنین پدیکور ناخن آقایان همچون مانیکور ناخن قیمت مناسبی دارد که برای اطلاع از آن می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پدیکور پا کلاسیک

تضمین سلامتی و زیبایی پاها با هزینه‌‌ مناسب پدیکور در سالن بارانا

در سالن زیبایی بارانا، هزینه پدیکور پا نیز همچون هزینه خدمات ناخن، با‌توجه‌به کیفیت بی‌نظیر و تکنیک‌های حرفه‌ای ارائه شده، به‌صورت رقابتی و منصفانه تعیین شده است. قیمت پدیکور کف پا و سایر خدمات پدیکور در آرایشگاه ما براساس استفاده از مواد مرغوب و فرآیندهای دقیق مشخص می‌شوند. هزینه‌ها با هدف ارائه بهترین ارزش به مشتریان و رضایت کامل آن‌ها طراحی شده‌اند.

توجه داشته باشید که قیمت ارائه خدمات در هر شعبه متفاوت است.

پدیکور قیمت (تومان) لوکیشن
پدیکور خشک 200.000 ولنجک
پدیکور خیس  300.000 ولنجک
پدیکور کوکتل 400.000 ولنجک
پدیکور پدی ژل 500.000 ولنجک
پارافین تراپی پا 250.000 ولنجک
پدیکور خشک 200.000 یوسف آباد
پدیکور خیس  250.000 یوسف آباد
پدیکور کوکتل 300.000 یوسف آباد
پدیکور پدی ژل 350.000 یوسف آباد
پارافین تراپی پا 150.000 یوسف آباد

تجربه انواع پدیکور حرفه‌ای پا (درمانی و زیبایی) در آرایشگاه بارانا

در سالن زیبایی بارانا تلاش کرده ایم تا کاملترین سبد از خدمات زیبایی ناخن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در همین راستا تمامی خدمات طراحی ناخن در حین کاشت با بهترین قیمت نیز نیز در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. شرح قیمت انواع طراحی ناخن نیز در ادامه به تفکیک در دو شعبه یوسف آباد و ولنجک خدمت شما ارائه شده است. 

طراحی قیمت (تومان) لوکیشن
فرنچ 100.000 یوسف آباد
بیبی بومر 100.000 یوسف آباد
کروم 100.000 یوسف آباد
داستر 100.000 یوسف آباد
چشم گربه ای 80.000 یوسف آباد
آیس 80.000 یوسف آباد
دیسکو 50.000 یوسف آباد
طراحی هر انگشت 30.000 یوسف آباد

 

طراحی قیمت (تومان) لوکیشن
فرنچ 150.000 ولنجک
بیبی بومر 150.000 ولنجک
کروم 100.000 ولنجک
داستر 100.000 ولنجک
چشم گربه ای 80.000 ولنجک
آیس 80.000 ولنجک
دیسکو 50.000 ولنجک
طراحی هر انگشت 30.000 ولنجک

در سالن زیبایی بارانا، پدیکور نه‌تنها تجربه‌ای لذت‌بخش است، بلکه مراقبت‌های متخصصانه‌ای را به پاهای شما ارائه می‌دهد که سلامت و زیبایی آن‌ها را تضمین می‌کند. ما مفتخریم که قیمت خدمات پدیکور همچون قیمت میکاپ عروس و سایر خدمات سالن کاملا متناسب با بودجه شماست و در عین حال کیفیتی فراتر از انتظارات شما را ارائه خواهیم کرد.

پدیکور پا کلاسیک

پدیکور کلاسیک در بارانا تجربه‌ای اصیل و راحت برای پاهای شماست. با قرارگیری در آب گرم، لایه‌برداری پوست، مرتب‌سازی ناخن‌ها و پایان دادن با ماساژ نرم‌کننده و لاک، این سرویس کلاسیک، زیبایی و آرامش را به پاهای شما هدیه می‌کند.

پدیکور اسپا

پدیکور اسپا در بارانا لذت رفاه با روغن‌های معطر را برای شما به ارمغان می‌آورد. این پدیکور، همانند پدیکور کلاسیک، با اضافه شدن روغن‌های معطر، مخصوصاً برای لایه‌برداری پوست کف پا و مراقبت ویژه، آرامش بخش‌تر و لوکس‌تر است.

پدیکور پارافین

پدیکور پارافین در بارانا؛ ترکیبی از زیبایی و درمان است. در این روش از موم پارافین برای تسکین دردهای پا و بهبود گردش خون استفاده می‌شود، همچنین برای پوست مرطوب‌کننده عالی بوده و مناسب برای افرادی است که به دنبال تجربه‌ای نو و درمانی هستند.

پدیکور پا روش ژلی

پدیکور ژلی در بارانا با استفاده از پودر ژلی در آب، پاها را نرم و آماده برای یک پدیکور دلپذیر می‌‌کند. پدیکور پا روش ژلی تکمیل شده با لاک ژل، این پدیکور ترکیبی از زیبایی و ماندگاری است. برای پدیکور پا روش ژلی شما باید هزینه ژلیش ناخن را نیز جداگانه بپردازید.

پدیکور پا با نمک

پدیکور نمک در بارانا؛ تجربه‌ای مینرالی برای پاهاست. با استفاده از نمک‌های معدنی، این پدیکور موجب بهبود گردش خون و کاهش دردهای عضلانی می‌شود، ایده‌آل برای کسانی که به دنبال مراقبت‌های طبیعی و مؤثر برای پاها هستند.

فرآیند حرفه‌ای پدیکور پا در آرایشگاه بارانا

در سالن زیبایی بارانا خدمات پدیکور شامل پدیکور درمانی پا و پدیکور ناخن می‌شود. هر یک از این خدمات به‌صورت مجزا توسط پرسنل باتجربه و زبده ما با رعایت کلیه نکات بهداشتی طبق مراحل زیر انجام خواهد شد.

 1. کف سابی
 2. شستن و خیساندن پا
 3. طرز استفاده کوکتل پدیکور
 4. رنده پا
 5. سنگ پا
 6. لایه برداری

مراحل پدیکور ناخن با کیفیت و سرعتی فوق‌العاده توسط کادر حرفه‌ای بارانا مطابق با مراحل زیر انجام می‌شود:

 1. کوتاه کردن ناخن
 2. سوهان کشیدن
 3. عقب زدن کوتیکول
 4. مرطوب کردن پوست پا
 5. استفاده از ابزار جدا کننده
 6. تاپ کات
 7. لاک ناخن

فواید پدیکور و کفسابی پا

پدیکور درمانی پا و پدیکور ناخن پا در سالن زیبایی بارانا نه‌تنها یک فرآیند زیبایی ساده نیست، بلکه یک روش مراقبتی کامل برای پاهای شما محسوب می‌شود. فواید این خدمات فراتر از زیبایی ظاهری است و شامل جنبه‌های بهداشتی و درمانی می‌شود که عبارت‌اند از:

 • تشخیص زودهنگام مشکلات
 • کاهش احتمال عفونت
 • حفظ کردن رطوبت پوست
 • افزایش گردش خون
 • آرام کردن بدن

با پدیکور در بارانا، شما نه‌تنها از خدمات باکیفیت بهره‌مند می‌شوید، بلکه تجربه‌ای راحت و لذت‌بخش را نیز خواهید داشت. پس چرا منتظر باشید؟ امروز برای تجربه‌ای منحصربه‌فرد و درمانی وقت خود را در سالن ما رزرو کنید.

خدمات مرتبط

 • مانیکور در بارانا شامل فرآیند‌هایی مانند شکل‌دهی ناخن، پوشاندن کوتیکول، اسکراب و ماساژ دست می‌شود. این خدمت، حدود ۳۰ دقیقه زمان می‌برد و به تقویت ناخن‌ها کمک می کند. با مانیکور حرفه‌ای متخصصان باران دستان شما شاداب و زیبا خواهند شد.

 • ژلیش ناخن ما با بیش از ۵۰ رنگ مختلف و ماندگاری تا ۲ هفته توسط متخصصین حرفه‌ای انجام می‌شود. این خدمات شامل آماده‌سازی ناخن و استفاده از لاک‌های ژلی با کیفیت بالاست که برای یک نتیجه درخشان و مقاوم در معرض دستگاه‌های UV حرفه‌ای خشک می‌شوند.

 • کاشت ناخن در بارانا با استفاده از مواد مرغوب و با ماندگاری تا ۳ تا ۴ هفته انجام می‌شود. ما با ارائه انواع کاشت از جمله اکریلیک و ژل و همچین امکان انتخاب از طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و طرح‌ها، اطمینان می‌دهیم که ناخن‌های شما طبیعی و در عین حال مستحکم باشند.

 • لمینیت ناخن، روشی برای حفاظت و تقویت ناخن‌های شماست. این خدمات با ارائه پوششی محافظ به ناخن‌های شما استحکام و ظاهری جذاب می‌بخشد. کاشت لمینت ناخن حدود ۴۵ دقیقه زمان می‌برد، ناخن‌ها را در برابر شکستگی محافظت کرده و ظاهری طبیعی به آن‌ها می‌دهد.

 • کاور ناخن در بارانا با استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم انجام می‌شود، که به ناخن‌ها یک سطح صاف و محکم می‌بخشد. این فرآیند که حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان می‌برد، برای ناخن‌های کوتاه و بلند قابل‌استفاده است و مقاومت آن‌ها را در برابر آسیب‌های روزمره افزایش می‌دهد.

  بهترین کیفیت
  قیمت مناسب
  تیم متخصص
  مجوز فنی حرفه ای
  ده سال سابقه

   سوالات متداول

   تیم ما

   نظرات

   فرم ثبت نوبت

   با پر کردن اطلاعات زیر و انتخاب نوع خدمت درخواستی، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

   تلاش میکنیم که زمان انتخابی شما حتما رعایت شود، اما ممکن است زمان پیشنهادی شما با زمان ارائه شده در آرایشگاه کمی تفاوت داشته باشد.

   نام خود را وارد کنید.
   شعبه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
   شماره موبایل خود را وارد کنید.
   خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.
   روز مورد نظر خود را انتخاب کنید.
   ساعت پیشنهادی خود را انتخاب کنید.